VÝROBCI

Zaměřujeme se na značky s přidanou hodnotou

Zastupujeme na českém trhu výrobce, kteří splňují náročná kritéria a současně nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

Zjistit více
značky
Naše značky

Zaměřujeme se primárně na evropské značky. Hlavním kritériem je nabídnout špičkové technologie za přijatelnou cenu. Na naší straně tak můžeme díky spolupráci s partnery nabídnout rychlou implementaci i nadstandardní servis.

Přehled značek

logo Alzmetall

Alzmetall je tradiční německý výrobce s mnohaletou historií. Již více než sedm desetiletí je lídrem v technologii vrtání a frézování.

rozbalit
logo Auer

Společnost PAUL AUER GMBH je výrobce tryskacích kabin vyznačujících se stabilní konstrukcí a dlouhou životností jíž o roku 1947

rozbalit
logo Autopulit

Společnost Autopulit byla založena v roce 1961 ve Španělsku a specializuje se na výrobu automatických a CNC strojů pro broušení a leštění.

rozbalit
CAJO_LOGO

Finská společnost CAJO která zanechá svojí stopu na vždy! Přední evropský výrobce strojů pro laserové značení a popisování dílu od papíru až po titan. Patentované řešení barevného tisku bez použití chemických přísad.

rozbalit
Ciclope LOGO

Více než 80 let je Ciclope jedním z nejvýznamnějších výrobců strojů pro povrchové úpravy. Nabízí široký sortiment pro leštění a broušení s jednomotorovými a dvoumotorovými řešeními, pásovými rameny..

rozbalit
logo CMA

CMA je rodinná firma založená ve Španělsku v roce 1989. Specializuje se na na vývoj a výrobu strojů pro vrtání, frézování a závitování.

rozbalit
culite penta logo

Společnost Cutlite Penta byla založena v roce 1981 v Itálii, která má mnohaleté zkušenostíiv oblasti vývoje a výroby vláknových laserových technologií.

rozbalit
logo Gasparini

Společnost Gasparini S.p.A. byla založena v roce 1952 v Itálii, navrhuje a vyrábí ohraňovací lisy a nůžky na plech.

rozbalit
logo Gerima

Gerima je rize německá společnost s více jak 30 letou historií, se zaměřením na vývoj strojů a optimalizaci výrobních procesů v oblasti úkosování a přípravy svárů.

rozbalit
logo Gimec

Společnost Gimec je Italská společnost, která byla založena roku 1986 a konstruuje a vyrábí nástroje pro ohraňovací lisy a gilotinové nůžky.

rozbalit
logo Macri

Společnost Macri Italia navrhuje a vyrábí elektrické trnové ohýbačky profilu. Vyrábí ohýbačky trubek od 1 do 12 os podle specifických požadavků zákazníka.

rozbalit
Matrix tools logo

Společnost Matrix je Italská společnost a je již více jak 35 let na trhu a vyrábí a produkuje nástroje pro děrování a tváření plechů.

rozbalit
logo Metalix

Společnost Metalix se specializuje na vývoj pokročilých řešení CAD/CAM pro plechový průmysl.

rozbalit
logo Peddinghaus

Společnost Peddinghaus působí v kovozpracujícím průmyslu již více než 110 let a vyrábí vysoce robustní stroje na zpracování ocelových dílů a profilů.

rozbalit
logo Q-Fin

Společnost Q-Fin je rize holandská společnost, která má více jak 30 let zkušeností v oblasti výroby strojů pro odjehlování, broušení, zaoblování hran a dokončování kovových dílů.

rozbalit
logo Georg Render

Společnost GeorgRender je německá společnost s více než 40 letou historií, která vyvíjí, vyrábí čisticí a odmašťovací zařízení.

rozbalit
logo RHTC

Společnost RHTC je Nizozemská společnost, která je výrobcem vysoce kvalitních hydraulických a mechanických lisů, děrovacích strojů a ohýbaček profilů.

rozbalit
logo Rollwasch

Rollwasch® je rodinná italská společnost, která se vznikla v roce 1950, která je již dnes řízena třetí generací a specializuje se na vývoj a výrobu technologií pro omílání.

rozbalit
logo SOITAAB

Soitaab je Italská společnost založená v roce 1938. Sooitaab je předním světovým výrobcem průmyslových strojů pro CNC řezání.

rozbalit
logo Spaleck

Společnost SPALECK INDUSTRIES je francouzská společnost, která navrhuje a vyrábí suché omílací zařízení pro odstraňování otřepů a dokončovací operace.

rozbalit
technology-italiana LOGO

TECHNOLOGY Italiana je italská společnost, která působí v oboru děrovacích strojů již více než 45 let. Od té doby se neustále věnuje výrobě děrovacích strojů pro zpracování plechů.

rozbalit
logo VASKI

Vaski je Finská rodinná firma, která se specializuje na návrhy a výrobu vysoce účinných a efektivních strojů na kompletní zpracování plochých tyčí - vysekávání, ohýbání a dokončování plochých tyčí.

rozbalit
logo Waterjet

Společnost Waterjet Corporation je italská společnost, která vyrábí a prodává technologicky vyspělé stroje a systémy pro vysokotlaké řezání vodním paprskem a dokončovací práce.

rozbalit
Kontakt | VKR

Máte zájem o skladové stroje?

Využijte širokou nabídku skladových strojů a strojů s krátkým termínem dodání.

+420 530 333 666 info@vkrtechnologies.comOnline formulář