Profesionální čištění roštu plazmy i laseru s přístrojem SLAGHOG®

Profesionální čištění roštu plazmy i laseru s přístrojem SLAGHOG®

Přístroj SLAGHOG vyčistí rošty plazmy i laseru od nánosů strusky. Jedná se o nejrobustnější řešení na trhu a dosáhnete díky němu vyšší kvality výsledného řezu.

 

Pokud při řezání plechu využíváte plazmu či lasery, jistě musíte řešit tvrdou strusku a nánosy strusky, které se uchycují na povrchu roštů. Tyto nečistoty je potřeba z roštu odstranit a k tomu vám pomůže například přístroj SLAGHOG.

 

SLAGHOG je nejrobustnější řešení na trhu, které může pracovat na měděných nerezových i ocelových nosných lamelách roštu. Výhodou tohoto stroje je, že jej můžete provozovat na nepoužívaném laserovém stole i za chodu stroje. Přístroj SLAGHOG dokáže vyčistit standardní stůl do 15 minut, díky čemuž výrazným způsobem šetří provozní náklady. Navíc jej můžete využít na jakýkoliv typ laseru.

 

Díky čistým roštům také dosáhnete vyšší kvality výsledného řezu, čímž se přístroj SLAGHOG stává skutečně užitečnou součástí vašeho podnikání.

 

V naší nabídce naleznete následující varianty přístroje:

  • pro lasery do 12 kW: rychle a snadno odstraní tvrdou strusku a nánosy strusky z povrchu laserových roštů. Čištění probíhá z jedné strany řezacího lože s jedním operátorem.
  • pro lasery nad 12 kW: vhodný pro práci na měděných nerezových i ocelových nosných lamelách roštu.
  • pro plazmy: odstraní obtížně odstranitelnou strusku na plazmových a kyslíkových lamelách a čistí každou lamelu na obou stranách pomocí výkonných čtyřhranných fréz. 

Jak funguje čištění roštu laseru a plazmy

Nástroj SLAGHOG se pohybuje po lamelách na lůžku laserového stroje či plazmy, aby se odstranila struska, která se hromadí při řezání. Rotační řezné nástroje jezdí po každé straně lamely, aby zvedly a odstranily strusku. Lamely tak můžete čistit pravidelně a mít je tak připraveny k dalšímu použití. 

 

Díky své technologii přístroj SLAGHOG čistí a prodlužuje životnost měděných a ocelových lamel a šetří tak vaše finance.

 

Pokud také hledáte stroj na čištění roštu laseru a plazmy, ozvěte se nám. Rádi vám SLAGHOG názorně předvedeme, a také připravíme kalkulaci návratnosti. V případě zájmu také dokážeme přijet k vám do firmy a představit stroj SLAGHOG přímo na vašem laseru. 

Další články

Kontakt | VKR

Máte zájem o cenovou nabídku?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi doporučíme to nejvhodnější pro vás.

+420 530 333 666 info@vkrtechnologies.comOnline formulář