obrazek

Nejrychlejší brousící systémy na trhu!

Brusný pás nechat vypnutý nebo jej zcela odstranit. Je také možné docílit požadovanou povrchovou úpravu dílu jemnějším brusným pásem nebo jej dokončit pásem Scotch-Brite. Druhou a třetí stanici tvoří kartáčovací jednotka vybavená opačně rotujícími kartáči. To vám umožní odstranit ostré hrany produktu, případně vytvořit požadované zaoblení hran dílů. To vše při rychlosti až 8m/min.

Nejrychlejší automatické odjehlovací a brousící linky Q-FIN série F

V závislosti na materiálech určených k finálnímu opracování si můžete vybrat systém s vakuovou nebo magnetickou podporou dílů. Přepravní pás je tomu přizpůsoben. První stanicí F200 je brusná jednotka. Brusný pás tohoto agregátu odstraňuje otřepy a/nebo stopy po spáleném povrchu výrobku. Pokud nemáte žádné výraznější otřepy, můžete brusný pás nechat vypnutý nebo jej zcela odstranit. Je také možné docílit požadovanou povrchovou úpravu dílu jemnějším brusným pásem nebo jej dokončit pásem Scotch-Brite. Druhou a třetí stanici tvoří kartáčovací jednotka vybavená opačně rotujícími kartáči. To vám umožní odstranit ostré hrany produktu, případně vytvořit požadované zaoblení hran dílů. To vše při rychlosti až 8m/min. pojezdového pásu, což zaručuje opravdu plně automatickou sériovou úpravu nejen kovových dílů i velmi malých rozměrů!

brusný pás nechat vypnutý nebo jej zcela odstranit. Je také možné docílit požadovanou povrchovou úpravu dílu jemnějším brusným pásem nebo jej dokončit pásem Scotch-Brite. Druhou a třetí stanici tvoří kartáčovací jednotka vybavená opačně rotujícími kartáči. To vám umožní odstranit ostré hrany produktu, případně vytvořit požadované zaoblení hran dílů. To vše při rychlosti až 8m/min.

Nejrychlejší automatické odjehlovací a brousící linky Q-FIN série F

Spolupracujeme s těmi nejlepšími z celého světa. Zaměřujeme se primárně na evropské značky a prémiové asijské výrobce. Hlavním kritériem je nabídnout špičkové technologie za přijatelnou cenu. Na naší straně tak můžeme díky spolupráci s partnery garantovat rychlou a bezproblémovou implementaci i nadstandardní servis.

Image
galerie
Popisek obrázku
  1. položka
  2. položka
  • odrážka
  • odrážka

Další články

Kontakt | VKR

Máte zájem o cenovou nabídku?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi doporučíme to nejvhodnější pro vás.

+420 530 333 666 info@vkrtechnologies.comOnline formulář