Laser XME

Špičkové vláknové lasery CUTLITE PENTA dostupné opravdu pro každého.

Praktický a kompaktní stroj, který přináší na trh špičkovou italskou kvalitu
XME je nástroj, kterým se společnosti Cutlite Penta podařilo zpřístupnit své charakteristické kvalitní italské výrobkyvšem společnostem, které chtějí zvýšit svou produktivitu přechodem do světa laserů a nahradit zastaralé technologie řezání nebo najít agilní řešení pro instalaci vedle jiných vláknových systémů, a to uvedením praktického a kompaktního stroje, který má přinést italskou kvalitu do daného segmentu trhu.
Stroj XME, který kombinuje bezkartáčové motory a pohon ozubeným hřebenem s pevnou a spolehlivou konstrukcí a stejnou řezací hlavou jako větší verze řady Cutlite Penta, ztělesňuje naše technické znalosti a přístup bez zbytečných starostí, vytvořený a vyvinutý v kontextu každodenní práce. Postupem času pomohl zvýšit produktivitu zákazníků a nově definoval standardy tloušťky a kvality laserového řezání. I dnes prokazuje svou schopnost inovovat trh. Systém XME využívá stejný proprietární software Smart Manager a stejné CNC jako systémy PLUS a LME.
Charakteristické vlastnosti systému XME z něj společně činí nejefektivnější a nejspolehlivější laserový systém dostupný ve svém tržním segmentu.

Kontakt VKR

Potřebujete technickou radu?

Ozvěte se nám, rádi poskytneme konzultaci a návrh nejvhodnějšího řešení.

+420 530 333 666 info@vkrtechnologies.comOnline formulář